Portfolio

Poznaj wybrane projekty

MIESZKANIE NA MOKOTOWIE

Projekt wnętrza w mieszkaniu dla dwóch młodych osób. Wytycznymi do tego projektu był kolor szary, nowoczesność i światło. Zaprezentowany poniżej salon z aneksem kuchennym i jadalnią, w których dominuje drewno i odcienie szarości. W dalszej części mieszkania w korytarzu znajduje się szafa do zabudowy o pełnej wysokości pomieszczenia, szafa w kolorze białym z długimi czarnymi uchwytami. Łazienka z dużym prysznicem, wygodną umywalką i szafką umywalkową z miejscem dla czworonożnego futrzanego przyjaciela. Zabudowa stelaża do toalety z dużym miejscem na przechowywanie. W kontynuacji idei całego projektu, również łazienka ma kilka źródeł światła dzięki czemu ich odpowiednie zarządzanie buduje nastrój lub pozwala na czynności higieniczne wymagające większego doświetlenia.

ŁAZIENKA Z WANNĄ

Projekt wnętrza łazienki z wanną z parawanem prysznicowym. W układzie łazienki znajduje się komfortowa wanna, długa umywalka oraz szafa z miejscem na pralkę i suszarkę. W projekcie zastosowane zostały jasno-szare płytki oraz ciemno szare, za lustrem okrągłym lustrem z podświetleniem płytki drewnopodobne ryflowane.

MIESZKANIE NA POKAZ

Projekt wnętrza w segmentu dwukondygnacyjnego w Legionowie. Materiał marketingowy dla promocji sprzedaży segmentu. Nowoczesne wnętrze z mocnymi czarnymi akcentami. Strefa wejściowa z szafą z siedziskiem dzięki szerszemu przedsionkowi zmieściła się konsola z obrazem. Ścianka TV z lamelami drewnianymi na podkładzie filcowym, oświetlenie led w postaci liniowych pasów. Sofa trzyosobowa z wygodnym fotelem. Część kuchenna w czarno-białym klimacie, blat kamienny którego przedłużeniem jest panel kuchenny z dekoracyjnym oświetleniem pionowym led. Ryflowane górne białe szafki. Stół jadalny w czarnym wykończeniu z jasnymi krzesłami, nad stołem przepiękny żyrandol przypominający kiść winogron.

CZARNA ŁAZIENKA

Projekt remontu łazienki, której klienci zapragnęli aby królowały w niej czerń i drewno. W rezultacie zamiast wanny zaprojektowano wygodny prysznic. Umywalka z blatem i półokrągłym lustrem. Obok WC znalazła się duża zabudowa dla pralki i suszarki.

SYPIALNIA NA PODDASZU

Projekt poddasza z sypialnią oraz wydzieloną garderobą. W przestrzeni z mocnymi skosami znajduje się wygodne łóżko z stolikami nocnymi, toaletką fotelem do czytania książki oraz miejscem na TV. W przestrzeni z garderobą jest miejsce na dwie duże szafy oraz szafki pod skosami.

POKÓJ NASTOLATKA KIBICA

CZĘŚĆ DZIENNA W STYLU JAPANDI

Mieszkanie w delikatnych kolorach beżowych oraz jasnym odcieniu drewna. Przytulny salon z aneksem kuchennym oraz okrągłym stołem z miejscem na cztery krzesła. Część dzienna nie jest wielka jednak wszystkie elementy do codziennego użytkowania są komfortowo położone i dostępne.

ŁAZIENKA Z RYFLOWANYMI DREWNIANYMI FRONTAMI

BIURO Z SALĄ KONFERENCYJNĄ

Projekt centrum szkoleniowego, w którym miały się znaleźć biurka do pracy, duży stół konferencyjny z wygodnymi krzesłami. Beton, czerń i drewno to kluczowe punkty projektu.

KASZMIROWA KUCHNIA

Projekt kuchni w kolorze kaszmirowym ze złotymi dodatkami. Projekt kuchni przez klienta był idealnie przemyślany jednak do perfekcyjnego zakończenia potrzeba było wizualizacji. Dopełnieniem ponadczasowej kuchni jest przepiękny panel ze złotymi płytkami w kształcie arabeski. Witrynki dodają elegancji, ukryte drzwi do spiżarni idealnie wkomponowane w część wysokiej zabudowy w której jest miejsce na lodówkę, słupek do przechowywania oraz piekarnik i mikrofala.

POKÓJ DLA NASTOLATKÓW

Pokój dwójki nastolatków, chłopca i dziewczyny. Zainteresowania gamingowe, duże biurko oraz piętrowe łóżko wytyczyły rozkład pokoju. Pokoje w blokach są niewielkie jednak tu przy małej zmianie i pomysłowi na kolorystykę wszystko jest funkcjonalne.

MIESZKANIE 55M2 LIFTING

MICRO MIESZKANIE 29M2

MIESZKANIE 68M2 W BIAŁYMSTOKU

REMONT ŁAZIENKI W DOMU